Jak hlup..... sem si připadal

31. března 2010 v 20:25 | Zoness |  Stavba kolejiště
Tak a je to tu slíbil sem vám pokračování k našemu kolejišti.
Byl jsem velice šťastný, že jsem konečně dodělal pískování a těšil se až konečně projedu mašinu i z vagony, než sem to zkusil přišel mě email od modeláře který se mě ptal, jestli nemám v té zatáčce malé místo mezi kolejemi, že když pojedou dvě mašiny na proti sobě nebo vedle sebe každá na jiné koleji,  jestli  nebudou o sebe škrtat.
Jenže já byl hned pohotový a odepsal sem mu, že to se nestane a pak to přišlo nasadil jsem lokomotivu na koleje, přidal vagony a řekl sem si -plnou parou vpřed.-
Jenže sem se asi trošku přepočítal a přišla studená sprcha, takzvaně veliký šok. Když se lokomotiva řítila velikou rychlostí k naší zatáčce říkal sem si tady žádné škrtání z jinou mašinou nebude.
Škrtání se nekonalo, protože v zatáčce pokaždé vypadla přední kolečka s kolejí, opakoval jsem to stále dokola a přitom přemýšlel čím to asi bude, usoudil sem že to budou asi příliš prudké zatáčky. Nejzajímavější bylo na tom to že když byli koleje pouze na podloží a nebyli za fixovaný lepidlem a pískem tak lokomotiva projela zatáčkou smrti hladce.Rozhodl jsem se pro radikální řešení, celí můj problémoví a hororoví úsek rozebrat v četně písku a kolejí, byl to srdce drásající pohled plný steku  a beznaděje, nepomáhali ani utěšující slova od mé manželky. Nejvíc mě dostal můj syn se slovy -Tatínku to nevadí prodáme to a koupíme nové.-
 A jak to vše dopadlo bude se stavět dá nebo už se na to....
To se možná dočtete v příštím článku...!!!!!!!
dem1
dem2
dem3
dem4
 


Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 31. března 2010 v 21:01 | Reagovat

Já myslím, že se bude stavět dál!! :-) To nevadí, že se hned všechno nepovede na poprvé, přece-chybama se člověk učí. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama